Всички плоски покриви на сгради и релсови пътища на градския транспорт да бъдат озеленени. Пешеходните зони да бъдат с гладки настилки. Всеки, който регистрира кола, да посажда и едно дърво. Това са част от идеите на неправителствената организация „Група






