От седмици общинските телефони в големите градове на страната “прегряват” от въпроси на граждани. И това е резултат от започналото “подгряване” с информация и коментари за Националната програма за саниране на жилищни сгради. Интересът към нея е много голям, защото става въпрос за един милиард лева, които ще бъдат отпуснати безвъзмездно от държавата за реновиране.






